Change language
Zmień język
Kompleksowe oprogramowanie dla gastronomii dzięki, któremu będziesz sprawniej zarządzał restauracją oraz uruchomisz nowe kanały sprzedaży. POS, system zamówień online, aplikacja mobilna czy elektroniczne menu to tylko kilka z wielu możliwości. Wszystko w dobrych cenach i bez prowizji!
Dla gastronomii
Egzergiczna Lista Obecności pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Zarządzaj grafikiem, czasem pracy, przerwami i urlopami w prosty i przyjemny sposób. Zapewniamy rozwiązania na każdą kieszeń.
Innowacyja i korzystna usługa rezerwacji. Ułatw życie
swoim klientom w dostępności swoich usług
wprowadzając rezerwacje przez internet.
Wyprzedź konkurencję i zwiększ obroty.
Wprowadź swoją sprzedaż do internetu wraz z naszym Egzergicznym Sklepem Online. Zajmiemy się wszystkiem od A do Z pozwalając Tobie się skupić na prowadzeniu biznesu.
Nasze oprogramowanie wspomaga zadania wykonywane w każdej organizacji. Zintegrowany system zarządzania firmą zajmuje się prowadzeniem faktur, kontrolowaniem stanów magazynowych, obsługą zgłoszeń klientów czy chociażby nadzorem nad czasem pracy osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie.
Nasz system można dopasować do potrzeb firmy, ponieważ składa się ze współpracujących ze sobą komponentów. Takie rozwiązanie jest spójne i efektywne ponieważ wszystkie potrzebne Państwu narzędzia znajdują się w jednym miejscu, co pozwala także na prostszą i szybszą analizę wydajności przedsiębiorstwa.
Portal biurokrata.pl to zestaw narzędzi do obsługi elektronicznych dokumentów. Pozwala firmom oraz instytucjom w prosty sposób zaoferować swoim klientom formularze, dokumenty czy ankiety online. Usługa automatyzuje wypełnianie, sprawdza dokumenty, obniża koszty i zwiększa wydajność.
Prowadzimy projekty programistyczne dla naszych kontrahentów. Zajmiemy się projektem przez cały cykl tworzenia oprogramowania, pomożemy też w późniejszej eksploatacji.
Oferujemy oprogramowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Na nasze rozwiązania składa się szereg elastycznych modułów, które współpracując ze sobą pozwalają osiągnąć większy efekt niż indywidualne programy.

Tworzenie oprogramowania dla firm

Firma Exergy Group od prawie 10 lat prężnie działa oferując fachowe usługi oraz nowoczesne oprogramowania wspierające rozwój przedsiębiorstw. Jako firma tworząca aplikacje mobilne, witryny internetowe oraz system ERP dbamy o to, aby wszystkie produkty były dopracowane w każdym detalu oraz w pełni odpowiadały na potrzeby naszych klientów. W podejmowanych przez nas działaniach ogromne znaczenie ma analiza stanu faktycznego oraz zrozumienie funkcjonowania urządzeń oraz systemów, z którymi mają współpracować opracowane przez naszych specjalistów produkty. Dzięki temu oferujemy kompleksowe sklepy internetowe oraz tworzenie aplikacji mobilnych i programów znacznie bardziej wydajnych i niezawodnych w każdej sytuacji. Nasza siedziba znajduje się w Zielonej Górze, jednak jesteśmy w stanie wydajnie współpracować z przedsiębiorcami znajdującymi się w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą. Celem prowadzonych przez nas działań jest tworzenie oprogramowania oraz projektowanie sklepów internetowych i aplikacji mobilnych, które będą spełniać Twoje oczekiwania. Nie uznajemy półśrodków czego potwierdzeniem są uzyskane przez nas referencje. Budowa sklepu internetowego, dopasowanie systemu ERP do Twojej działalności, a może usługi serwisowe? Niezależnie od tego, jakie są Twoje wymagania, naszym specjalistom uda się znaleźć optymalne rozwiązanie!


Exergy Group została zawiązana w 2010 roku. Pro­wa­dzi­my działalność typu „software house” na rynku polskim oraz zagranicznym.

Nasze oprogramowanie jest dedykowane głównie dla firm z sektora MśP, jednak w naszej ofercie znajdziecie Państwo również portale internetowe przeznaczone dla szerszego grona odbiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W naszym studio programistycznym pracują wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim do­świad­cze­niem. Oprogramowanie, które two­rzy­my jest zawsze tworzone z myślą o klientach.
Do naszych usług można zaliczyć:
What has impressed us most in our engagement with Exergy Group, is your flexibility in responding to differing requirements from us as our experience with the software has increased.
What we now have in our business is a mature software application that drives our business processes and increasingly reduces the need for my team to switch between a myriad of different applications to achieve the same end.
Marstons Telecoms

Rob Derbyshire


Head of Telecoms
Marston's Telecoms

Więcej
Thank you for the excellent development work you and your team provided Blupod Media. The cross platform mobile development project, in particular the Air Rewardz app was outstanding and met our expectation and specification perfectly.
We particulary appreciated Exergy's management of the project, from excellent communication to on time delivery of the developement stages. We also liked how you embedded your team within ours so that we could achieve the tight time scales we set ourselves, without the issues normally occuring when using third party developers.
Bluepod

Tony Ford


Managing Director
CTO Bluepod Media Worldwide Limited

Więcej
Firma LBITS rzeczowo i profesjonalnie realizuje powierzone zadania. Zakres prac jest ustalony fachowo i z odpowiednim doborem pytań przed przystąpieniem do realizacji co pozwala na dobrze jakościowo oszacowanie czasu pracy, ceny i terminu realizacji.
Global4Net

Albin Popławski


Właściciel
Global4Net

Więcej
LBITS particular skills in interpreting the business objectives and developing appropriate code accordingly, has been extraordinary helpful throughout this project cycle.
Europacom

David Bongard


Managing Director
Europacom Ltd

Więcej
LBITS has been excellent at providing the solutions that I have needed and has built a top class website which is extremely large and very complex but is made in such a way that it is easy to use and very reliable.
BHJobs.com

Merrick Gill


Director
BHJobs.com

Więcej
LBITS has always gone the extra mile to communicate with me effectively and given me extra hints and tips in the design, style and feel of the website. (...) I would recommend LBITS to anyone who is looking to create and/or improve their website.
DeVoCo

Paul Magee


CEO
DeVoCo

Więcej
Miła i profesjonalna obsługa, dzięki czemu czuć indywidualne podejście do klienta, a co najważniejsze - szybko i sprawnie wykonane zlecenie oraz konkurencyjne ceny. Gorąco polecam.
sieniawski-bud

Krzysztof Sieniawski


Właściciel
sieniawski-bud

Więcej
I am happy to say that having wanted my website to be built on a budget yet to still look proffessional that the end result was as hoped. The process the get there was also supportive and proficient.
sieniawski-bud

Emma Jane
Lloyd


Owner
Candle Corner

Więcej
Z firmą Exergy Group współpracujemy już ponad 2 lata. Dzięki ich systemowi zamówień online znacznie podnieśliśmy zyski, gdyż zdecydowanie zmniejszyliśmy koszty płacenia prowizji portalom. W ostatnim czasie wdrożyliśmy program lojalnościowy, który przyciągnął do naszego systemu większą ilość klientów. Razem działamy już w 3 lokalach i współpraca rozwija się wzorowo.
kuchniaubabcimaliny.pl

Robert Wąsowicz


Właściciel, Kuchcnia
Staropolska u Babci Maliny

Więcej
Firma Exergy to istne szaleństwo, przede wszystkim ich podejście do klienta jest perfekcyjne! W każdej sytuacji dostosowują się do restauratora, wystarczy tylko jeden telefon, a problem zostanie szybko rozwiązany. Posiadamy ich system online już ponad pół roku i z każdym miesiącem zaskakują nas coraz bardziej. Współpracowaliśmy z wieloma firmami ale ta to jest jeden wielki SZTOS!

Daniel Mirowski


Właściciel
Pizzeria Bianco Forno

Więcej
Firme Exergy polecić można na podstawie wielu czynników, jednak te najistotniejsze to możliwość stałego kontaktu, szybkiej realizacji zleceń nagłych i ich stały rozwój poszerzający oferty, dzięki którym Nasza branża (gastronomia) może stałe się rozwijać i zaskakiwać zarówno swoich klientów jak i pracowników. Wiele pakietów, ofert i możliwości. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
chickenkebab.pl

Dariusz Wierzbicki


Właściciel
Chcicken & Kebab

Więcej
Firma Exergy Group zawsze staje na wysokości zadania. Współpraca z nimi to czysta przyjemność! Ekipa jest bardzo komunikatywna, zgrana i zawsze służy pomocą. Polecam - są bezkonkurencyjni
nocna-szama.pl

Kamil Wróbel


Właściciel
Pizzeria Nocna Szama

Więcej
Firma "Exergy Group" to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętność dostosowywania się do potrzeb klienta. Szczególnie w realizacji usług informatycznych - w tym tworzenia stron internetowych, aplikacji, innowacyjnych rozwiązań informatycznych Firma wykazuje się wielkim zaangażowaniem, rzetelnością i terminowością w świadczeniu swoich usług.
trio.org.pl

Grzegorz Nurek


Właściciel
Pizzeria Trio

Więcej
Bardzo gorąco polecam firmę Exergy, konkurencyjna cena, bardzo konkurencyjna w stosunku do podobnych firm świadczących tego typu usługi. Kontakt telefoniczny super, zespół doświadczony i rzetelnie wykonywujący sugestie klienta. Współpraca i opieka nad klientem na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!
pizzeria-zamkowa.com

Jacek Leśniak


Właściciel
Pizzeria Zamkowa

Więcej
Niniejszym udzielamy firmie "EXERGY GROUP" z siedzibą w Zielonej Górze najlepszych naszych referencji.
Założenie i prowadzenie strony internetowej oraz obługę zamówień online powierzyliśmy w/w firmie. Współpraca w ramach nakreślonych zadań z EXERGY GROUP układała się bardzo dobrze i wszystkie oczekiwane przez nas cele zostały osiągnięte. Firma wykazała się profesjonalizmem i rzetelnością w podejściu do powierzonego zagadnienia.
Szczerze rekomendujemy zespół fachowców z EXERGY GROUP jako bardzo solidną i godną zaufania firmę.

Barbara Doros


Właściciel
Nowosolanka

Więcej
Zarząd Stowarzyszenia "Nasze Dzieci" I Dyrekcja Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Zielonej Górze serdecznie dziękują za wsparcie Biegu Charytatywnego "Nasze Dzieci" 13.05.2017r.
EXERGY GROUP Prosimy przyjąć wyrazy uznania i życzenia wszelkiej pomyślności.
naszedzieci.zgora.pl

mgr Marzena Pawlinow


Dyrektor
Nasze Dzieci

Więcej
Oceń nas
Informacja: pliki cookie

Stosujemy pliki "cookies" w celu usprawnienia użytkownikowi działania serwisu www oraz do zbierania anonimowych, zagregowanych staty­styk. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki in­ternetowej oznacza, że pliki te będą umieszane w Państwa urządzeniach końcowych. Ustawienia zarządzania plikami ”cookies” można zmienić w opcjach przeglądarki.